MIRË SE VINI NË VILA ALVIN APARTMENTS

PAK RRETH NESH

Kjo pronë është 1 minutë në këmbë nga plazhi. Vila Alvin Apartments ofron pamje nga deti, WiFi falas dhe parkim privat falas, i vendosur në Sarandë, pak hapa nga plazhi kryesor i Sarandës.

Disa nga njësitë shfaqin një TV kabllor të sheshtë, një kuzhinë të pajisur plotësisht me frigorifer dhe një banjo private me bidet dhe bathrobes. Plazhi i qytetit të Sarandës është 1.5 km nga banesa, ndërsa Plazhi Maestral është 2.1 km larg. Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.1 për një udhëtim me dy persona.

solution

KOMODITETET & SHËRBIMET

Parkim Falas

Vila Alvin Apartments ju ofron parkim privat falas për të gjithë klientët

Zona e plazhit

Vila Alvin Apartments është afër plazhit

Ballkon

Çdo dhomë në Vila Alvin Apartments është e pajisur me një ballkon

Kafshët shtëpiake

Kafshët shtëpiake lejohen sipas kërkesës. Nuk ka tarifa shtesë.

Wifi Falas

WiFi ofrohet në vende publike dhe është pa pagesë

Dhoma Familjare

Vila Alvin Apartments ju ofron dhoma familjare

Dhomat & Akomodimi

DHOMAT E VILA ALVIN

Apartament Studio

1 krevat dopio

1 divan

Me një hyrje private, ky apartament me kondicioner përfshin një kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjë me dush dhe bide.

DHOMA NR.1

Apartament me Ballkon

2 krevate teke

1 krevat dopio

Me një hyrje private, ky apartament me kondicioner përfshin një kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjë me dush dhe bide.

DHOMA NR.2

Apartament (Pamje Deti)

1 krevat dopio

2 divane

Me një hyrje private, ky apartament me kondicioner përbëhet nga një kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo me dush dhe bide.

DHOMA NR.3

PËRSHTYPJET E KLIENTËVE

KOMENTET

Image

Lisa

GJERMANI

"Vila Alvin është një vend vërtet i bukur, është absolutisht i pastër dhe i rehatshëm. Stafi ishte shumë i këndshëm me ne dhe na pëlqeu shumë qëndrimi ynë. Kur të jemi në Sarandë, do të kthehemi patjetër."

Image

Bernard

SHQIPËRI

"Apartamentet ishin shumë të pastra dhe të bollshme. Kuzhina ishte e pajisur plotësisht, kishte parkim dhe kondicioner dhe lokacioni ishte afër qendrës. Në përgjithësi vend dhe mikpritës i mrekullueshëm. Faleminderit nga Arturi"

Image

Tomaz

SLLOVENIA

" Zonja që menaxhonte apartamentin ishte shumë mikpritëse dhe e dobishme. Ajo na dha të gjithë informacionin e nevojshëm dhe ishte gjithmonë e gatshme të na ndihmonte. Apartamenti ishte i hapësirës, ​​i pastër dhe i rehatshëm. Gjithë të mirat. "

Planifikoni një Eksperiencë të Paharrueshme në Sarandë sot!

Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar.